o blogu

Christian Freeman blog, pripravovaný a prinášaný vám, našim čitateľom, veriacimi v našu kresťanskú Identitu, sústredenými v rôznych kresťanských spoločenstvách po svete, je pro-kresťanský, pro-biblický, pro-teokratický, pro-survivalistický blog,  určený všetkým skutočným potomkom Adama a Evy na Slovensku.

Napriek prevažujúcej multi-kultúrnej sebadeštrukčnej nálade v našej spoločnosti nie je možné, aby mysliaci ľudia iba tak sedeli a nečinne sa prizerali, ako nás zapredanci nášho národa a Európy oberajú o naše práva a slobody, v orwellovskom duchu nám dokonca prikazujúc, čo máme čítať, čo písať, čo si myslieť.

Tento blog je primárne určený znepokojeným slovenským kresťanom, pre ktorých sme rozhodnutí uverejňovať relevantné informácie, bez ohľadu na ich politicky korektné zafarbenie.


Poznámka ku KS Milosť

Ako ste si možno niektorí všimli, medzi štítkami tuná publikovaných článkov sa nachádza aj štítok (tag) KS Milosť. Keďže sa ma jedna čitateľka opýtala, či s týmto spoločenstvom nejako spolupracujeme, dovolím si uviesť pár vecí na správnu mieru.

Blog Christian Freeman nie je v žiadnom prípade a žiadnym spôsobom spojený s kresťanským spoločenstvom (KS) Milosť. Keďže sme si však vedomí ich náuk, je našou kresťanskou povinnosťou poukazovať na ich omylnosť všade tam, kde omylné sú (viď výklad Danielových proroctiev, Zjavenie atď.). Taktiež si uvedomujeme, že mnoho hľadajúcich hľadá informácie o tomto spoločenstve. Pokladáme za vhodné, aby bol človek „vyzbrojený“ dostatočným poznaním a výkladom Písem, aby nepadol do osídel manipulantov z radov falošných prorokov a rôznych šarlatánov.

%d blogerom sa páči toto: